Kategorie
Uncategorized

Koszula męska – nowa kolekcja

Zasadniczą częścią męskiej szafy jest klasyczna koszula. To znak rozpoznawczy, który zrobił fenomenalną karierę w modzie męskiej. Od lat była zarezerwowana wyłącznie dla mężczyzn. Przez epoki poddawana była niezliczonym zmianom, ponieważ początkowo była skrzętnie ukrywaną przed światem. Zmianom także ulegała jej długość. Dla mniej majętnych była codziennym ubiorem noszonym samodzielnie. Koszule tworzone były z lnu lub bawełny. Dopiero wiele lat później stały się kwintesencją elegancji. W efekcie zmian stały się pierwszą warstwą ubioru, która mogła być znacznie bardziej wyeksponowana. Ówczesne koszule posiadały liczne przeszycia. Często były zdobione barokowymi kołnierzami. Z upływem czasu stawiano jednak na umiar w ubiorze. Popularność zyskiwały bardziej stonowane materiały, które wyeliminowały efektowne jedwabie i satyny.
Współczesna koszula męska stała się uniwersalna także dzięki wynalezieniu krochmalu. Modne stały się sztywne kołnierzyki oraz zapięcia na guziki. Koszule, zwłaszcza w śnieżnobiałej bieli są kwintesencją największej elegancji. Współczesne modele posiadają sztywny kołnierzyk oraz zapięcia na guziki. Biała koszula może uchodzić za nudną. Nic bardziej mylnego. Koszulę zdobić mogą rozmaite kołnierzyki, które dobierać należy z uwagi na kształt twarzy. Bardzo popularny, ale mniej formalny jest kołnierzyk typu włoskiego, który proponowany jest panom o pociągłych twarzach. W nieco wygodniejszym ubiorze świetnie sprawdzają się kołnierzyki typu button down. Nietuzinkową propozycją są kołnierzyki ze stójką, które należy nosić bez krawatu.
Jeśli chodzi o kroje koszul męskich, panowie również mają znakomity wybór. Koszula, która świetnie przylega do ciała powinna być drugą skórą i nie powinna krępować ruchów. Stawiamy na naturalne tkaniny, które posłużą wiele lat. Domieszki elastycznych włókien pozwalają na bardziej wyszczuplone kroje oraz są szczególnie cenione przez panów o nieregularnych sylwetkach. Wyróżniamy m.in. niezwykle lubiane kroje super slim. Wyszczuplone sylwetki koszul cieszą się ogromną popularnością, ponieważ gwarantują fenomenalne optyczne wyszczuplenie. Nie bez znaczenia dla ostatecznego wyglądu są używane tkaniny. W tej kwestii nie ma granic. Z łatwością można wybrać kolorowe kratki lub bardziej subtelne przeszycia. Biorąc pod uwagę okazję możemy stawiać na mniej lub bardziej wyraźną teksturę materiału. Zimą warto zainteresować się niesztampowymi koszulami dzianinowymi, które razem z podwiniętymi rękawami stanowią świetną bazę do weekendowej stylizacji.
A więc jakie cechy ma idealna, elegancka koszula? Kluczowe są: materiał, kolor, krój i kołnierzyk. W ofercie marki Lavard panowie znajdą eleganckie koszule męskie. Białe i błękitne modele znajdą zastosowanie w zestawach biurowych. Fanów oryginalnego wyglądu z pewnością zachwycą unikatowe abstrakcyjne desenie. Dzięki zróżnicowanym krojom eleganccy mężczyźni z pewnością stworzą funkcjonalne zestawy casualowe. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty oraz promocji marki Lavard.